Etterkommere av
hanseatene i Bergen
Startside
Søk
Logg inn
Finn
Etternavn
Fornavn
Søk etter navn
Søk familier
Søk nettsted
Steder
Datoer
Kalender
Kirkegårder
Bokmerker
Media
Bilder
Dokumenter
Gravsteiner
Historier
Opptak
Videoer
Album
Alle media
Info
Hva er nytt?
Etterlysninger
Rapporter
Databasestatistikk
Trær
Grener
Notater
Kilder
Arkiver
DNA tester
Ta kontakt
English
Norwegian
Søk
|
Avansert søk
|
Søk familier
|
Søk nettsted
Fornavn:
Etternavn:
ID:
Skriv ut
Legg til bokmerke
Beata Armauer
1772 -
Person
Aner
Etterkommere
Slektskap
Tidslinje
Familie
Foreslå
Generasjoner:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Standard
|
Kompakt
|
Vertikalt
|
Bare Tekst
|
Generasjon Format
NB: Du må kanskje dra eller bla ned for å se hele treet.
Sara Beate Hadeler
Kjøbmand Johann Conrad Armauer Hadeler
Helena Catrine Rist Schjelderup
Gottfriedt Magnus Hadeler
Rudolf Hasselmann
Agnes Elfrida Fredriksen
Caroline Beate Ziesler
Handelsmann Rudolph Hasselmann
Laura Sophie Helene Blydt
Agent Johan Alid Blydt
Ragna Mari Randine Larsen
Helene Sophie Blydt
Skibsfører Christian Wilhelm Johannes Hansen
Lærerinde Frøken Henrikke Margrete Blydt
Kjøbmand Erik Andreas Blydt
Styrmand Johan Frederik Ziesler Blydt
Thoma Cecilie Thorsen
Johanne Helene Blydt
Torger Torgersen
Johanna Helene Ziesler
Kjøbmand Erik Andreas Blydt
Helene Elise Aars Ziesler
Expeditionschef Knut Johannes Hougen
Kaia Ziesler
Ungkar Jonathan Julius Aars Ziesler
Kaptein Johan Fredrik Ziesler
Elise Neumann
Elise Aars Ziesler
Andreas Thorleif Isefjær
Expeditionschef Knut Johannes Hougen
Læge Ernst Hadeler Ziesler
Laura Vita Marie Trettow-Leof
Lærerinde Frøken Philippa Fredrikke Aars Ziesler
Døvstummeinstituttbestyrer Ernst Hadeler Ziesler
Philippa Fredrikke Aars
Handelsfuldmægtig Ungkar Nicolai Nicolaisen Ziesler
Lærerinde Frøken Karen Furmann Ziesler
Jomfru Gottfriede Sophie Ziesler
Læge, sanitetskaptein Isak Kobro
Tønnessine Josefa Jervell
Sofie Kristine Klavenes
Disponent Johan Ziesler Kobro
Julie Johanne Katrine Hoch
Havora Kristiana Grøner
Agent Ernst Karl Kobro
Fredrikke Andrea Rude
Harald Kobro
Handelsgartner Harald Kobro
Aslaug Marie Knudsen
Bolette Nicolaysen Ziesler
Thomas Kobro
Drude Lampe
Paul Victor Bülow Hansen
Helene Sofie Lampe
Overretssagfører Claus Ernst Lampe
Constance Lampe
Paul Victor Bülow Hansen
Constanse Frederike Henriette Ziesler
Skattefogd Johan Ludvig Lampe
Johan Martin Ziesler
Skibsfører Johan Frederik Ziesler
Marie Antonette Fredriksen
Ungkar Johan Wilhelm Ziesler
Ungkar Johan Conrad Hadeler Ziesler
Bokhandler Ungkar Johan Christian Stephansen
Johan Fredrik Ziesler Stephansen
Rudolph Hasselmann Stephansen
Bergliot Schøyen
Karen Lunøe Stephansen
Astrid Stephansen
Lege Anton Elias Smith
Wilhelm Ziesler Stephansen
Disponent Sverre Stephansen
Catharina Mohr Falck
Helene Sophie Ziesler
Bankbogholder Nils Seierslew Stephansen
Helena Sophia Hadeler
Mægler Johan Friderich Ziesler
Johann Wilhelm Hadeler
Gunhilda Sjunea Gullaksen
Skibskaptein Ingvald Devig
Skibscaptein Ungkar Gustav Harald Gullaksen
Gjertine Marie Gullaksen
Tandlæge Halfdan Johannes Moe
Cecilie Olufine Gullaksen
Arne Johan Gullaksen
Jomfru Johanne Marie Gullaksen
Arne Johan Gullaksen
Henriche Erentine Hadeler
Bygmester Arne Jensen Gullaksen
Skomagermester Ernst Hinrich Hadeler
Sisselle Sivertsdatter
Frøken Lina Wilhelmine Hadeler
Benedichte Helene Hadeler
Skipper Ernst Henrich Oluf Hadeler
Anne Marie Bergesen
Johan Conrad Armaur Hadeler
Harald Askevold
Lærerinde Johanne Askevold
Styrmand Severin Harold Michelsen
Einar Askevold
Hjalmar Askevold
Helga Askevold
Lærer William Benjamin Hansen Vold
Hjalmar Askevold
Frøken Nanna Askevold
Constance Askevold
Bankchef Trygve Askevold
Kaspara Ingerid Samuelsen
Ingeniør Birger Hadler Askevold
Agnes Blom
Beathe Catharine Hadeler
Dyrlæge Johannes Askevold
Peter Lorentz Hadeler
Johan Fredrik Ziegler Hadeler
Henriette Sophie Hadeler
Oline Olsdatter Tømmeraas
Jomfru Sophia Magretha Hadeler
Jomfru Friedericha Elisabeth Hadeler
Ingeniør Ungkar Jens Christian Nitter
Prest Peter Lorentz de Ferry Nitter
Emile Pauline Matheson
Handelsreisende Eivind Nitter
Helene Sophia Christine Schøyen
Sigfrid Alvilda Larsen
Wilken Nitter
Mary Helene Hansen
Handelsreisende Rikard Kristian Krogh Nitter
Anna Sophie Lahn
Hanne Serine Iversen
Gaardbruker Johan Kristian Barcklay Ucherman Nitter
Elisabeth Wilhelmine Caroline Lieck
Organist David Nitter
Thora Marie Schøyen
Johanne Wilhelmine Barclay Smith
Christian Ucherman Nitter
Ernst Hadeler Smith
Lærer Sigvald Johan Fredrik Smith
Ingeborg Jakobine Nordbø
Folkeskolelærerinde Frøken Gudrun Henriette de Ferry Smith
Henriette Beathe Smith
Kjøpmann Johan Wilhelm Smith
Aslaug Nitter
Laura de Ferry Smith
Lensmand Christen Rikkard Krogh Nitter
Aslaug Falch
Disponent Emil Christian Clausen
Frøken Helga Falch
Lagerchef Ingolf Falch
Henriette Beate Hadler Michelsen
Postmester Leif Falch
Ragnhild Lahn
Bestyrerinde Frøken Ragnhild Falch
Lensmand Johannes Martin Falch
Henriette Beate Hadler Michelsen
Lagerchef Ingolf Falch
Laura Michelsen
Lensmand Andreas Faleide
Ungkar Nils Ragnar Michelsen
Signe Michelsen
Haldis Michelsen
Kapelmester Leif Frithjof Halvorsen
Helene Sophie Ziesler Smith
Sogneprest Edvard Johan Michelsen
Skolebestyrerinde Wilhelmine Fredrikke Smith
Lensmand Johannes Martin Falch
Sogneprest Peter Lorentz de Ferry Smith
Julie Magta Elisabeth Klauman
Ragnhild Smith
Distriktslege Paul Fredrik Gunder Diedriechson
Henriette Beate Hadler Smith
Skipskaptein Harald Rudolf Toresius Andreassen
Astrid Smith
Kunstmaler Gösta af Geijerstam
Ungkar Nils Ernst Smith
Frøken Eli Smith
Agronom Ernst Hadeler Smith
Postaapnerske Emilie Josephine Mikkelsen
Frederikke Elisabet Smith
Overrettssakfører Ungkar Jacob Teodor Smith
Sophie Fredrikke Smith
Nanna Smith
Peter Lorentz de Ferry Smith
Beate Henriette Hadeler
Sognepræst Peter Lorentz de Ferry Smith
Foreldre
Snedker Johan Conrad Armauer
Helena Kramer
Beata Armauer
Ernst Hinrich Hadeler