Etterkommere av
hanseatene i Bergen
Startside
Søk
Logg inn
Finn
Etternavn
Fornavn
Søk etter navn
Søk familier
Søk nettsted
Steder
Datoer
Kalender
Kirkegårder
Bokmerker
Media
Bilder
Dokumenter
Gravsteiner
Historier
Opptak
Videoer
Album
Alle media
Info
Hva er nytt?
Etterlysninger
Rapporter
Databasestatistikk
Trær
Grener
Notater
Kilder
Arkiver
DNA tester
Ta kontakt
English
Norwegian
Søk
|
Avansert søk
|
Søk familier
|
Søk nettsted
Fornavn:
Etternavn:
ID:
Skriv ut
Legg til bokmerke
Rebslagermester Daniel Stoltz
1784 - 1864 (79 år)
Person
Aner
Etterkommere
Slektskap
Tidslinje
Familie
Foreslå
Generasjoner:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Standard
|
Kompakt
|
Vertikalt
|
Bare Tekst
|
Generasjon Format
NB: Du må kanskje dra eller bla ned for å se hele treet.
Hanne Urbye
Rektor Peder Blix
Lærerinde Frøken Anne Margrete Urbye
Statsadvokat Andreas Tostrup Urbye
Anna Robertson
Einar Eeg Urbye
Elisabeth Sophie Eeg
Foged i Larvik fogderi Gabriel Joachim Urbye
Hanne Lahusen Stoltz
Inrulleringsbetjent Rasmus Eeg
Alida Dresløv Friele Stoltz
Martha Elisabet Kiønig Stoltz
Christopher Greve Stoltz
Johan Jacob Dekke
Sarah Blomhoff Gundersen
Marie Dekke
Skipsfører Johan Dekke Holck
Kristian Stoltz Dekke
Emma Antonette Hansen
Einar Dekke
Christine Olufine Andrea Larsen
Kristine Dekke, Tvilling
Kjøpmann Ragnar Eide Næss
Anna Dekke, Tvilling
Overretssagfører Robert Jacob Darre Hirsch
Overrettssagfører Claus Daae Olsen
Christopher Hansen Dekke
Gertrud J. Appel
Inga Dekke
Kjøbmand Rolf Olsen
Charlotte Louise Dekke
Kjøpmann Arthur Allers
Arkitekt Ungkar Finn Dekke
Signe Dekke
Grosserer Thorolf Sundt
Rebekka Arloug Stoltz
Skibsbyggermester Ananias Christopher Hansen Dekke
Charlotte Luise Stoltz
Signe Cecilie Dorthea Stoltz
Maskiningeniør Daniel Stoltz
Anne Michelsdatter Hirwi
Skipkaptein Olaf Frich
Cecilie Johanson
Ingeniør Einar Frich
Signe Petra Jacobsen
Astrid Frich
Anders Falck
Kristiane Amalia Frich
O.R.Sakfører Theodor Koch
Anna Agathe Frich
Revisor Johan Fredrik Willgohs
Skipkaptein David Christian Frich
Anna Wilhelmina Hilt
Rebekka Petra Frich
Ivar Høyem
Charlotte Louise Frich
Charlotte Louise Christine Stoltz
Sogneprest Wollert Johan Lyder Frich
Aagot Stoltz
Lege Stephan Tschudi-Madsen
Stenograf Frøken Gudrun Stoltz
Styrmand Einar Holck Stoltz
Styrmand Tryggve Holck Stoltz
Bjarne Holck Stoltz
Skibsfører Søren Hjelm Friis Stoltz
Christine Holck
Anna Friis Stoltz
Elisa Schram Stoltz
Roar Stoltz
Ingeniør og Overlærer Johan Sigfrid Cammermeyer Stoltz
Wilhelmine Gerhardine Schram
Hanna Stoltz
Instrumentmaker Erik Christian Arloug Stoltz
Anne Cesillie Dorothea Friis
Finn Stoltz
Liv Stoltz
Kjøpmann og Rebslagermester Hjalmar Nikolai Halfdan Sunde
Sigrid Stoltz
Hans Lund Schølberg Rønneberg
Olav Stoltz
Gudrun Stoltz
Ingeniør Olaf Berner
Aagot Stoltz
Kjøpmann Henrik Andreas Magnus
Thora Neuberg Stoltz
Rebslagermester Søren Hjelm Friis Stoltz
Thora Neuberg
Christian Charles Stoltz
Sverre Nordgreen
Stenograf Frøken Ragna Nordgreen
Trygve Nordgreen
Trygve Nordgreen
Rebekka Stoltz
Kjøpmann Lars Christopher Nordgreen
Fredrik Kristian Hagemann
Charlotte Lovise Stoltz Hagemann
Niels Carl von Erpecom
Konsul Henrik Andreas Magnus
Birger Hagemann
Emilie Benedikte Andersen
Charlotte Louise Stoltz
Dampskibsfører og Revisor Dankert Krohn Holm Hagemann
Sigrid Stoltz
Vilhelm Bøgh Stoltz
Agent Daniel Christopher Stoltz
Andrea Fredrikke Bøgh
Skibsmægler Hans Brecke Blehr
Skuespillerinde Agnes Mowinckel
Egil Blehr
Stenograf Birgit Friis Stoltz Blehr
Ingerid Blehr
Departementsekretær Sigurd Bødtker
Albert Blehr
Birgitte Christine Friis Stoltz
Redaktør Theodor Christoffer Blehr
Kristofer Stoltz Nordgreen
Bergliot Vilhelma Kill
Øivind Nordgreen
Gudrun Beyer
Rebekka Stoltz Nordgreen
Jakob Anders Mathias Kjøde
Murmester Erling Nordgreen
Astrid Wiig
Agent Leif Nordgreen
Aagot Undertun
Hanna Stoltz
Kjøpmann Lars Christopher Nordgreen
Agnes Stoltz
Birgit Stoltz
Luciano Cariola
Rebslagermester Agnus Johan Henrik Stoltz
Anne Sophie Nilsen
Bjørn Rogge Stoltz
Ingeborg Rogge Stoltz
Skibsfører Guttorm Stoltz
Margrete Agnete Rogge
Eilif Stoltz
Helga Falkenberg Stoltz
Birger Arnljot Gjestland
Trygve Falkenberg Stoltz
Gundvor Falkenberg Stoltz
Skibsmægler Nikolai Friis Stoltz
Helga Falkenberg
Einar Lund
Elisabeth Rieber-Mohn
Hans Peter Lund
Astrid Gunvor Faller
Birgitte Kristine Friis Lund
Sigurd Lund
Margreth Bolette Friis Lund
Signe Stoltz
Statsadvokat og Sorenskriver Otto Johan Lund
Rebslagermester Daniel Christopher Stoltz
Birgitte Christine Friis
Foreldre
Mester Rebslager Christopher Greve Stoltz
Alida Dreslow Danielsdatter Friele
Rebslagermester Daniel Stoltz
Rebecca von der Lippe Arlaug